Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Rok 2019 jsme   s Amorkem začali v třídě otevřené na Klubové výstavě v Humpolci v neděli 2.6. Měli jsme velikou radost, že byl Amorek oceněn rozhodčí Jitkou Reslerovou jako Výborný 1, CAC. Tím splnil podmínky pro udělení titulu Klubový šampion KCHCS. Je to krásný, úžasný pes, kterého rádi nabízíme případným zájemcům ke krytí. Fotogalerie -děkuji  Radce Korábečné, L. Duškové a J.Křivánkovi. am.-2.6.19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Advent nám letos s Amorkem začal v neděli 2.12.2018 Mezinárodní výstavou psů v Praze. Posuzovala p. rozhodčí Mlada Svobodová a Amorek si ve třídě šampionů vyběhal krásné 2. místo - V2,res.CAC.(fotky z odpolední procházky ZDE).


Podzimní klubová výstava se konala 20.10.2018 v Kladně. Posuzoval irský rozhodčí Paul Battigan. Byli jsme v nejvíc obsazené otevřené třídě, kde soutěžilo 14 krásných psů. Hodnocení bylo dlouhé a začalo až odpoledne po druhé hodině, takže to byla zkouška trpělivosti pro psy i páníčky. Amorek dostal ocenění Výborný a krásný posudek (vynikající sobol, excelentní substituce, krásný kožíšek..), ale na titul CAC nedosáhl. Bylo to pěkné, chyběl nám ale brácha Arpád -  ve třídě štěňat jsme však viděli  jeho šikovné potomky Celestina a Carmen od Hamerského rybníka a Miu Gold od Dennynky.Také pejska Bodie Gold See The Lights od strýce Goofyho Gold od D. Víc ve fotogalerii- za ty z kruhu děkujeme L. Duškové, J. Svobodovi a J.Křivánkovi.


V sobotu 9.6.2018 jsem byla na návštěvě v chovatelské stanici Od Dennynky a obdivovala jsem štěňátka - Amorkova synovce jménem Marley Gold od Dennynky a neteř jménem Mia Gold od Dennynky, po bráchovi Arpádovi Gold Vorašif. Jsou krásní, milí, bystří -prostě super! Vzaly jsme je na krátkou procházku, kde i s maminkou Calamity Jane New Marton budili obdiv. Ještě jsme  zastihly také velmi krásnou, o 14 dní starší bluemerle fenku Lady Jane Blue od Dennynky, která právě odjížděla do nového domova na Moravu. Fotogalerie- za foto patří dík Radce Korábečné.

O víkendu 2. a 3.6. 2018 jsme byli na klubové výstavě v Humpolci. Rozhodovali angličtí rozhodčí Steve Barrett -v sobotu a Cheryl Lockett v neděli. Byli při posuzování psů původem z jejich země ještě o něco přísnější než jsme očekávali, takže ocenění Výborný a titulů bylo po oba dny velmi málo. Amorek byl  v sobotu v početně obsazené otevřené třídě tentokrát VD a v neděli pak ve třídě vítězů VD4. Výborně se předvedla a prosadila v konkurenci po oba dny Amorkova  neteř  (po bráchovi Arpádovi) Bohemia Abby Anything More, která v obou dnech získala Výbornou - v sobotu V3, v neděli V2. Děkujeme za fotografie Jiřímu Křivánkovi, Lucii Duškové, Jiřímu Svobodovi a Radce Korábečné ! (fotogalerie)

5.5.2018 Letošní výstavní sezonu jsme zahájili na Mezinárodní výstavě v Praze. Amorek získal ve třídě šampionů ocenění Výborný - fotky (po výstavě) ve fotogalerii.

28.9.2017 se konala v Mladé Boleslavi jubilejní 70.speciální klubová výstava. Byl krásný den a přestože jsme neuspěli tak, jak bychom si přáli, odjížděli jsme v dobré náladě z krásně připraveného zázemí, z hezkých setkání, z mimořádné tomboli v prospěch kolií v nouzi i různých dobrot k ochutnání. Posuzovala švédská rozhodčí Natalja Skalin. V silně obsazené otevřené třídě  8 psy Amorek  získal 4.místo s oceněním VD  kvůli probíhajícímu línání srsti.. Nicméně velmi pochválila jeho nádherný výraz. Barborka si s Amorkem užila  přehlídku šampionů, ve které dostali krásnou kokardu s jeho jménem a nejvyšším oceněním, GCH - Grand Champion. Amorkův bratr Arpád, který je i mezinárodní šampion, získal v třídě čestné ocenění V3. Fotogalerie - za krásné fotky z výstaviště děkujeme Radce Korábečné a za fotky z kruhu a  přehlídky šampionů Jiřímu Křivánkovi. 

24.6.2017 bylo zase pořádný horko, ale  my se vypravili na MVP do Brna. Amorek od rozhodčího Vladimíra Javorčíka (Sk) dostal v třídě otevřené V2, ResCAC.  Viděl se se svoji  neteří Anny See the Ligts - V3. Potěšilo nás, že hodně  lidí přišlo Amorka obdivovat, děti si ho hladily a byly nadšené z jeho kožíšku. Fotky ve fotogalerii - děkuji za ně Radce Korábečné. 

V horkou sobotu 3.6.2017 jsme byli na Klubové výstavě v Humpolci ve třídě vítězů. Konkurence byla velká, samí krásní psi. Amorek získal ocenění "výborný", ale bez umístění na prvních pozicích. Velmi důkladně a poměrně přísně posuzovala irská rozhodčí, p. Karen Mc Devitt. Fotky ve fotogalerii.

V sobotu 4.2.2017 jsme s Ejmískem zahájili  ve třídě šampionů letošní výstavní rok, a to  na Mezinárodní výstavě psů v  Brně. Posuzovala Beata Petkevica (Slovinsko), která Ejmíka pochválila mimo jiné za krásný hustý kožíšek. Rozhodovala se mezi 2. a 3. místem, ale nakonec pozice Výborný 3 zůstala nám - fotogalerie.  

Nové zimní fotky (prosinec 2016, začátek ledna 2017) naleznete ve fotogalerii.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o krytí našim krásným a výstavně úspěšným psem (BIS Baby, JuniorŠampion, Šampion, GrandŠampion) - více  o Amorkovi naleznete také v letáčku ve fotogalerii v souboru z 25.4.2015 a v záložce O mně.