Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

5.5.2018 Letošní výstavní sezonu jsme zahájili na Mezinárodní výstavě v Praze. Amorek získal ve třídě šampionů ocenění Výborný - fotky (po výstavě) ve fotogalerii.

28.9.2017 se konala v Mladé Boleslavi jubilejní 70.speciální klubová výstava. Byl krásný den a přestože jsme neuspěli tak, jak bychom si přáli, odjížděli jsme v dobré náladě z krásně připraveného zázemí, z hezkých setkání, z mimořádné tomboli v prospěch kolií v nouzi i různých dobrot k ochutnání. Posuzovala švédská rozhodčí Natalja Skalin. V silně obsazené otevřené třídě  8 psy Amorek  získal 4.místo s oceněním VD  kvůli probíhajícímu línání srsti.. Nicméně velmi pochválila jeho nádherný výraz. Barborka si s Amorkem užila  přehlídku šampionů, ve které dostali krásnou kokardu s jeho jménem a nejvyšším oceněním, GCH - Grand Champion. Amorkův bratr Arpád, který je i mezinárodní šampion, získal v třídě čestné ocenění V3. Fotogalerie - za krásné fotky z výstaviště děkujeme Radce Korábečné a za fotky z kruhu a  přehlídky šampionů Jiřímu Křivánkovi. 

24.6.2017 bylo zase pořádný horko, ale  my se vypravili na MVP do Brna. Amorek od rozhodčího Vladimíra Javorčíka (Sk) dostal v třídě otevřené V2, ResCAC.  Viděl se se svoji  neteří Anny See the Ligts - V3. Potěšilo nás, že hodně  lidí přišlo Amorka obdivovat, děti si ho hladily a byly nadšené z jeho kožíšku. Fotky ve fotogalerii - děkuji za ně Radce Korábečné. 

V horkou sobotu 3.6.2017 jsme byli na Klubové výstavě v Humpolci ve třídě vítězů. Konkurence byla velká, samí krásní psi. Amorek získal ocenění "výborný", ale bez umístění na prvních pozicích. Velmi důkladně a poměrně přísně posuzovala irská rozhodčí, p. Karen Mc Devitt. Fotky ve fotogalerii.

V sobotu 4.2.2017 jsme s Ejmískem zahájili  ve třídě šampionů letošní výstavní rok, a to  na Mezinárodní výstavě psů v  Brně. Posuzovala Beata Petkevica (Slovinsko), která Ejmíka pochválila mimo jiné za krásný hustý kožíšek. Rozhodovala se mezi 2. a 3. místem, ale nakonec pozice Výborný 3 zůstala nám - fotogalerie.  

Nové zimní fotky (prosinec 2016, začátek ledna 2017) naleznete ve fotogalerii.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o krytí našim krásným a výstavně úspěšným psem (BIS Baby, JuniorŠampion, Šampion, GrandŠampion) - více  o Amorkovi naleznete také v letáčku ve fotogalerii v souboru z 25.4.2015 a v záložce O mně.