Jdi na obsah Jdi na menu
 


o mně

 

ejmik-.profesional.foto-30.3.13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

V mé rodině byl pes vždycky, ale tentokrát si mě vybrala Bára jako její nejmladší člen a já jsem se rád stal jejím vysněným a nerozlučným psím kamarádem.  Hodně si spolu zadovádíme, nejradši mám, když mně hází míček nebo běháme a přeskakujeme, co se dá. Jsem ovšem potěšením celé rodiny.

Miluji, když se mohu probíhat na naší zahradě, kterou si opravdu užívám a občas i něco "poupravím" po svém (bohužel ne vždy máme s paničkou stejný názor ). Pěkná a dlouhá procházka lesem ale také není k zahození . Jako asi každý pes nepohrdnu dobrým papáním nebo různými dobrůtkami. Moje  Barča ovšem tvrdí, že si pamlsky musím zasloužit (v zásadě s ní souhlasím ). Také na cvičáku se mi s ní moc líbí, hlavně proto, že tam mám spoustu kamarádů. Ochotně a dobře hlídám. Doma mně říkají také Ejmík nebo Ejmísek.

.jméno:  Amore Gold Vorašif

plemeno: kolie dlouhosrstá

datum narození: 27. 5. 2012

barva: dominantně zlatá

výška/váha: 56cm/cca 26,5 kg

vyšetření očí: (v necelých 3 letech) CEA/PRA/KAT- negativní

chovatelská stanice: Vorašif (Hradec Králové)

chovatelka: Věra Fišarová

majitelka: Barbora a Hana Kroová

      

   RODIČE

otec:                                                                           matka:

GrandCH, CH, JCH

ETIEN GOLD OD DENNYNKY                                         FEEBEE Z JASMÍNOVÝCH HOR

3x CAJC, 3x BOJ, 2.BIS JUNIOR, 9x CAC,                    výborná, CAC, BOB, res.CAC, 2. BIG
2x res.CAC, 4x res.CACIB, 2x Národní vítěz,
2x Krajský vítěz, BOB

                               SOUROZENCI - Arpad, Andy, Abiba, Adina, Athena

 

...a to ještě mám bez měsíce  o dva roky   mladší krásné vlastní sourozence -  sestřičky a  bráchy z vrhu B, narozené 20.4.2014 v mé rodné CHS  Vorašif. Jsou to bráchové Bredley, Benji a Bard a sestřičky Bonnie, Baisha a Bessie.

S otcem Etienem mají společnou krev  ještě také moji o dva roky mladší nevlastní sourozenci v CHS Dominance, kteří se narodili 19.5.2014. Mám tam 4 sestřičky (Láska, Liara, Lilith , Loeva) a brášku Larryho.

A navíc jsem se  také stal strýčkem pro děti mého úspěšného bráchy Arpáda (se kterým se vidím nejčastěji). Najdete je v CHS Ze skalního vrchu. Mám tam dva synovce  (Eltona, Eyrona) a čtyři neteře (Ejsi, Efife, Enie, Enny), kteří se narodili 4.5.2014.

Mám další krásné sourozence - 7.3.2015 se otci Etienovi a Chelsee v CHS Anything More narodilo sedm štěňátek - 3 kluci (Arin, Aran, Arvin) a 4 holčičky (Arya, Abora, Adara a Arven). Těším se, že se třeba s některými někdy potkám na výstavě, ale určitě budou svým páníčkům dělat spoustu radosti jako já těm svým. 

Znova jsem strýčkem štěňátek bratra Arpada Gold Vorašif, kterému se 14.4.2016 v CHS  See The Lights narodilo šest kluků (Aladar, Andy, Argo, Aron, Athos a Attila Gold See the Ligfts) a jedna princeznička - Anny Gold See The Lights).